Kaymaz Makine - Hakkımızda

1976 yılında Ali Kemal Kaymaz tarafından kurulan Kaymaz Makine ve Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. kısa zamanda ilkeli ve başarılı çalışmasıyla dinamizmini koruyarak hızla büyümüştür. Kılavuz – pafta kolu, matkap tezgahı, kavalye makinası, otomatik sürücü (robot) makinası üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.

Gelişen teknolojiyi takip edebilmek ve dış pazarda adını duyurmak için 1998 yılında 4000 metrekare kapalı alan olacak şekilde fabrika inşaatını tamamlamış ve aynı yıl bu binaya taşınmıştır.

Firmamız ekip çalışmasına, farklı ve yeni proje çalışmalarına önem vermektedir. Sahip olduğu güçlü makine parkuru' CNC Freze, Portal Freze , Üniversal Freze , Borwerk , Mekanik ve HidrolikVargel Tezgahları ' ile ağaç işleme makineları , tekstil makinaları , gıda sanayi makine , ağır sanayi makinalarının muhtelif parçaları, abkant pres V- yatak ve Bıçak kalıpları, abkant pres standart, enine ve boyuna kamalı (bombeleme) tablalarını, saç kesme 'giyotin ve kollu makas 'parçaları , özel bükme , kesme , sıvama kalıpları , fikstür ve özel makine kadrolarını en hassas şekilde işleme kapasitesine sahiptir. Firmamızın teknik kadrosu talaşlı imalat konusunda müşterilerimizin tüm isteklerine cevap verebilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmakla birlikte problemleri optimum mertebede çözebilme tekniğinede sahiptirler.

Şirketimizin kurucusu Ali Kemal Kaymaz 1986 –1998 yılları arasında Tezsan Takım Tezgahları Bursa bayiliğini yapmıştır. Kullanılmış makine ticareti (alım – satım) yapmaya devam etmektedir.

2002 yılından itibaren Tayvan'dan CNC Dik İşlem Merkezi, CNC Freze, Kalıpçı Freze, Üniversal Freze, Matkap Tezgahı ithalatı yapmakta olup Türk sanayi sektörüne yüksek kalite ve hassasiyette takım tezgahları kazandırmaktadır. İthalattaki ilkemiz kalite, hassasiyet ve son teknolojiyi sahip ürünleri en uygun fiyata stoktan müşterilerimize sunmaktır.

2011 yılında firmamız CNC tezgah üreticisi MTE S.A. (İspanya)'nın Türkiye distribütörlüğünü alarak Türk Sanayisine yüksek teknolojiye sahip üretim tezgahları kazandırmaya devam etmektedir.

Mağazamız 01.12.2012'de müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

Kaymaz Makine Kaymaz Makine Kaymaz Makine Kaymaz Makine Kaymaz Makine Kaymaz Makine Kaymaz Makine

 

Distribütörlüğümüz

MTE Machine MTE Machine S.A.